Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

4 Ekim 2012 Perşembe

Kredi alırken aman dikkat! - Depresyona sokuyor

Kredi alırken dikkat!

İngiliz araştırmacılar kredi almanın depresyona yol açabileceğini belirtti.


İngiltere Nottingham Üniversitesi’nden araştırmacılara göre kredi alırken veya mortgage’dan yararlanırken dikkatli olmak gerekiyor. Nitekim, kredi almak kişiyi depresyona sürükleyebiliyor.

Bilim adamları konuyla ilgili çalışmalarında 1991-2008 yılları arasında 10.000 kişiyi inceledi. Tüm katılımcılara özgüven, uykusuzluk, para ve konsantrasyon durumları ile ilgili sorular yöneltildi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda borçlu olanların endişe, değersizlik, uykusuzluk ve ümitsizlik gibi sorunları olduğu görüldü. Her 5 borçludan birinin depresyonda olduğu da tespit edildi.

MİLLİYET
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız