Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

14 Mart 2012 Çarşamba

Belediyede şirket içsiyim her yıl girdi çıktı yapıyorlar bugünde çıkışımızı verdiler ne hak talep edebiliriz?

Kesintisiz çalışmışsanız kıdem tazminatı son işverenden talep edebilirsiniz

Soru: Ben 6 senelik işçiyim. Belediyede şirket içsiyim her yıl girdi çıktı yapıyorlar bugünde çıkışımızı verdiler. Biz bu 6 sene boyunca ne hak talep edebiliriz?


Levent AYHAN

Cevap: Altı yıldan beri kesintisiz çalışıyorsanız, altı yıllık kıdem tazminatınızı son işverenden talep edebilirsiniz. Ancak, kesintili çalışmışsanız, yani her ihale sonucu işinize 10, 15 gün ara vererek çalışmışsanız, her yılın kıdem tazminatını ilgili dönemdeki işverenlerden talep edebilirsiniz.

Ekrem SARISU - POSTA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız