Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

28 Mayıs 2013 Salı

Fenerbahçe'de gidecek ve kalacak isimler

Fenerbahçe kan değişikliğine gidiyor!

Fenerbahçe gelecek sezon yabancı oyuncularını değiştirmeyi planlıyor. Sow ve Kuyt dışındaki hiçbir futbolcuyu vazgeçilmez görmeyen Aykut Kocaman, diğer oyuncular için gelebilecek tekliflerin değerlendirilmeye alınmasını istedi.

Fenerbahçe gelecek sezon yabancı oyuncularında kan değişikliğe gidiyor. Yabancı kuralı nedeniyle yerli oyunculara ağırlık veren sarı-lacivertliler, yabancı yıldızlarının da kalitesini artırmak istiyor.

Yabancı oyuncular içinde Moussa Sow ve Dirk Kuyt dışında vazgeçilmez isim bulunmuyor.

Joseph Yobo, Miroslaw Stoch, Cristian Baroni, Milos Krasic, Raul Meireles ve Pierre Webo için kulübün menfaatleri doğrultusunda gelebilecek teklifler değerlendirmeye alınacak.

Aykut Kocaman, bu hamleyle takımdaki oyuncu profilini değiştirmeyi hedefliyor. Aldığı cezalarla istikrar yakalayamayan Meireles, performanslarından memnun olunmayan Krasic ve Stoch, gidecekler listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Yobo’nun durumu da Şampiyonlar Ligi seviyesinde daha yüksek katkı sağlayabilecek bir oyuncunun alınabilmesi halinde netleşecek.

Sarı-lacivertliler, Henri Bienvenu'yü Eskişehirspor’a Alper Potuk karşılığında verirken Reto Ziegler'le de yolları ayırdı.

(NTVSPOR)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız