Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

8 Mart 2012 Perşembe

Para çekerken dikkat!

ATM'lere dikkat!

Bankaların ATM’lerinden aldığınız paraların sahte olup olmadığını kontrol edin. Vatandaşlar ATM’lerden sahte para çektiklerini ve “Burası banka, burada sahte para olmaz” düşüncesi ile hareket edilmemesi gerektiği konusunda uyardı.


Bankacılık işlemlerini ATM'lerden yapan birçok vatandaş, Şikayetvar'a gönderdikleri şikayetlerle yeni bir iddia ortaya attı. "ATM'lerden çektiğiniz paraları kontrol edin" diyen vatandaşlar ATM'lerin sahte para verdiğini ve parayı aldıktan sonra sahte olduğunu fark ettiklerini kaydettiler.

Bankalar suçu taksicilere atıyor

Vatandaşlardan gelen şikayetler sonrası ATM'lerden çekilen sahte paralara dikkat çekmek isteyen Şikayetvar Yöneticisi Dr. Ömer Deveci, "ATM'lerde sahte para olduğuna dair çok fazla şikayet alıyoruz. Para çektikten sonra sahte olup olmadıklarını mutlaka kontrol ettirin. Vatandaşlar 'ATM sahte para verdi' derken bankalar ATM'lerde sahte paraları tespit edici düzeneklerin olduğunu belirttiler. Şikayetlere 'Kötü niyetli mağaza çalışanları ya da taksiciler de vatandaşın ATM'den çektiği parayı kendisinde daha önce bulunan sahte para ile değiştiriyor ve bu para sahte diyerek vatandaşı dolandırıyorlar' diyerek yanıt verdiler. Kimse sorumluluk almayınca mağdur yine vatandaş oluyor" diye konuştu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız