Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

28 Ağustos 2013 Çarşamba

Hiçbir SSK ve Bağ-Kur girişi olmayanlar 2013 yılı sigorta başlangıcıyla, kaç gün prim ödeyerek, kaç yaşında emekli olabilir?


2013 de sigortalı olan bayan 5400 gün prim ve 61 yaş şartlarına tabi

Soru: Annem 1 Mart 1965 doğumlu. Hiçbir SSK & Bağ-Kur girişi yok. 2013 içinde sigortasının başlaması halinde, kaç gün prim ödedikten sonra, kaç yaşında emekli olabilir.

 Özlem TÜRK


Cevap: Anneniz 2013 de isteğe bağlı prim ödeyeme başlarsa emekli olmak için; 5400 gün prim ödeme ve 61 yaş şartlarına tabi olur. Ara vermeden prim ödemesi halinde, 2028 de prim ödemesini 5400 güne tamamlayacağı tarihte emekli olabilir.

Ekrem SARISU - POSTA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız