Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

1 Mayıs 2013 Çarşamba

Diyarbakır'da 1 Mayıs nasıl kutlandı?Diyarbakır'da 1 Mayıs 
Diyarbakır İstasyon Meydanı'nda kutlanan 1 Mayıs için alana girişler saat 11.00'de başladı. Mitingin yapılacağı İstasyon Meydanı'na dört koldan giriş yaptı. Alanda resmen bayram havası var. Açılan pankartlar da ise, 'Statüsüz yaşamaya hayır' yazıları dikkat çekti.

Hemen hemen tüm sendikalar kutlamalara destek veriyor. Kutlamalara İstiklal Marşı'nın okunmasıyla start verildi. İstanbul ve Taksim'de yapılan olaylar protesto edildi.

Kaynak: POSTA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız