Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

14 Şubat 2013 Perşembe

Annem boşandıktan sonra yetim maaşını tekrar alabilecek mi?

Annenize yeniden yetim aylığı bağlanır

Öncelikle sizi Sözcü gazetesinde görmekten çok memnun olduk, kariyerinizde başarılar dilerim. Annem SSK emeklisidir. Daha evvel babamdan ayrı iken dedemden dolayı (Emekli Sandığı) yetim maaşı alıyordu. Yeniden evlendiler fakat evlilik yürümedi ve boşanmak üzereler. Dul maaşı alan anneannem vefat etti. Annem boşandıktan sonra yetim maaşını tekrar alabilecek mi? 

M. Demir


Annenizin Emekli Sandığı emeklisi olan dedenizden aldığı ve evlenmesi nedeniyle kesilen yetim aylığı, boşandığında tekrar bağlanır.

Sezgin ÖZCAN - SÖZCÜ
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız