Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

25 Temmuz 2016 Pazartesi

Emekli Sandığından emekli aylığı almaktayım - Benimle aynı süre çalışıp emekli olan kişiden daha az aylık alıyorum, neden?


Emekli Sandığından emekli aylığı almaktayım. Benimle aynı süre çalışıp emekli olan kişiden daha az aylık alıyorum, neden?

Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığı
Mithat Paşa Cad. No:7 06437 Sıhhiye\ANKARA 

adresine emsal gösterdiği kişinin emekli sicil numarasını da belirtir şekilde yazılı müracaatınız halinde durumunuz incelenecektir. 

Emekli Sandığı hakkında merak edilen diğer sorular ve yanıtları için tıklayın

Kaynak: SGK

İsteğe bağlı sigortalılık hakkında merak edilen sorulara yanıtlar


İsteğe bağlı sigortalılık hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıdaki ilgili linke tıklayıp okuyabilirsiniz:

İSTEĞE BAĞLI SİGORTA HAKKINDA

Fiili hizmet zammı hakkında merak edilen sorulara yanıtlarFiili hizmet zammı hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıdaki ilgili linke tıklayıp okuyabilirsiniz: 
 
FİİLİ HİZMET ZAMMI HAKKINDA 

Evlenme yardımı ve Çeyiz parası hakkında merak edilen sorulara yanıtlarEvlenme yardımı ve Çeyiz parası hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıdaki ilgili linke tıklayıp okuyabilirsiniz. 

EVLENME YARDIMI VE ÇEYİZ PARASI HAKKINDA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız