Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

27 Mart 2016 Pazar

5420 gün primim var askerliğimi borçlanırsam ne zaman emekli olurum?

Askerliğimi borçlanırsam ne zaman emekli olurum?
Soru:  1 Ocak 1964 doğumluyum. 28 Haziran 1994’de sigortalı oldum. 29 Şubat 2016’ya kadar 5420 gün primim var. Askerliğimi borçlanırsam ne zaman emekli olurum?
Mehmet CİĞERLİ
Cevap: 

Dairemi 900 TL’ye kiraya verdim - Kendimde 650 TL ye başka bir dairede kirada oturuyorum - 2016 yılında beyanname vermem gerekiyor mu?

Bu sene gerekmiyor ancak gelecek sene beyanname vereceksiniz


Soru: 1 Ekim 2016 tarihinde dairemi 900 TL’ye kiraya verdim. Kendimde 650 TL ye başka bir dairede kirada oturuyorum. 2016 yılında beyanname vermem gerekiyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.
 Hüsamettin KULA
Cevap: 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız