Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

24 Nisan 2018 Salı

Belediyede temizlik işçisi olarak çalışmaktayım en erken nasıl emekli olabilirim?


Askerliğinizi borçlanıp primi 7000 güne tamamlayacaksınız
Soru: 2 Mart 1957 doğumluyum. İlk işe girişim11 Nisan 2010 ‘da (4/a’lı) olup halen bir belediyede temizlik işçisi olarak çalışmaktayım. En son kadro olayında da kadro verildi. Şu ana kadar 2087 gün primim var. Hiçbir borçlanma falanda yapmadım. Acaba en erken nasıl emekli olabilirim?
Kemal ŞAHİN
Cevap: 20 ay askerlik yapmış olmalısınız.  Askerlik sürenizi borçlanıp, ara vermeden prim öderseniz primiz, 7000 güne tamamlayacağınız 21 Ocak 2028’de emekli olabilirsiniz.

Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kaynak: Ekrem SARISU - POSTA

AŞAĞIDAKİ KONU BAŞLIKLARI İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız