Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

12 Ekim 2014 Pazar

Torba yasa kaç TL’nin altındaki trafik cezalarını siliyor?

Torba yasa 120 TL’nin altındaki trafik para cezalarını siliyor
Soru: Birkaç tane trafik para cezam var. Bunlar Torba kanunla affedildi mi? Bu konuda yapılacak bir işlem var mı? Varsa nedir?
BAHADIR
Cevap: 31 Aralık 12.2013 tarihinden (bu tarih dâhil) önce idari yaptırım kararı verildiği hâlde Torba yasanın yayımlandığı 11 Eylül 2014 e kadar tebliğ edilmemiş veya tebliğ edilmekle birlikte tahsil edilmemiş olan ve tutarı 120 TL nin(bu tutar dâhil)  altında olan trafik para cezaları ve bunlara işletilen gecikme bedellerinin tahsilinde vazililyor. Yani siliniyor. Tarfik paar cezalarınız bu şartları taşıyorsa brocunuz silindi. Yapacağınzı bir işlem de yok. Fakat kesilen trafik para cezası tutarı 120 TL yi aşıyorsa borç aslında silinme yok. Borunuzu Torba yasa kapsamında yeniden yapılandırarak ödeyeceksiniz.
Ekrem SARISU - POSTA

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMAAli ÖZTÜRK Ekonomist
SGK Sorularınız İçin Yazın:

SSK ve Bağ-kur Emeklilik Hesaplama

En erken nasıl emekli olacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Emeklilik durumunuz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı emeklilikuzman@gmail.com adresine gönderiniz. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız