Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

30 Temmuz 2013 Salı

Askerliğimi borçlanırsam ne zaman emekli olabilirim? - 18 AY ASKERLİK BORÇLANMASIYLA BAĞ-KUR EMEKLİLİK DURUMU!

2014’de 49 yaşınızı dolduracağınız tarihte emekli olabilirsiniz

Soru: 28 Ağustos 1965 doğumluyum. 1 Şubat 1985 sigorta girişim var. 1 Şubat 1989’a kadar toplam 360 gün prim ödedim. 2 Mart 1989’dan bu güne kadar Bağ-Kurluyum. 9 Eylül 1985 – 1 Mart 1987 tarihleri arasında 18 ay askerlik yaptım. Askerliğimi borçlanırsam ne zaman emekli olabilirim? Bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Mehmet ALPARSLAN
Cevap: Askerliğinizi borçlanmanız halinde,  Bağ-Kurda emekli olmak için; 25 tam yıl prim ödeme ve 49 yaş şartlarına tabi olursunuz. Prim ödemeniz yeterli olduğundan 49 yaşınızı dolduracağınız 28 Ağustos 2014 de emekli olabilirsiniz.

Ekrem SARISU - POSTA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız