Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

30 Mayıs 2013 Perşembe

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın yeni listesi - KİMLER VAR KİMLER YOK!


Aysal'ın yeni listesi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, İkinci Başkan Ali Dürüst'ün yeni yönetim kurulu listesinde yer almayacağını açıkladı. Dürüst'ün yanı sıra Abdurrahim Albayrak ve Adnan Öztürk de Aysal'ın listesinde yok.Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray TV'de "Seçime Doğru" programında  çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Ünal Aysal, İkinci Başkan Ali Dürüst'ün yeni yönetim kurulu listesinde yer almayacağını açıkladı. Aysal, "Ali Dürüst'ü listeye almak istedim. Kendisi bana yorgun olduğunu, listede yer almayacağını, ama dışarıdan destek vereceğini söyledi" açıklamasını yaptı.

Aysal ayrıca Ali Dürüst'e "Başkan olmak ister misin?" dediğini, ancak Dürüst'ün bu teklifi kabul etmediğini ifade etti.

Terim ile ilişkimiz

Aysal uzun zamandır konuşulan Fatih Terim ile ilgili ise "Aramızda bir sinerji oluştu. Rakiplerin amacıda bu sinerjiyi bozmak. Ben perdenin arkasında Terim perdenin önünde çok başarılı oldu. Terimle çalışmak benim için önemli. Çünkü başarıya hayran bir insanım." Sorulan soru üzerine Aysal, Alex Ferguson gibi uzun yıllar Fatih Terim'in de Galatasaray'ı çalıştıracağı bir sözleşme imzalamak istediğini söyledi.

ilk 6 ayım

Ünal Aysal ilk başladığı altı ayda acemilikler ve hatalar yaptığını ancak daha sonra bu acemilikleri üzerinden attığını söyledi. Ve en zor döneminin ilk altı ay olduğunu belirtti.

Transferler

Aysal "Avrupanın en iyi stoperini aldık. Hocamız sol bek istiyor. Melo sorunu devam ediyor. Melo gidermi kalır mı önümüzdeki günlerde belli olacak. Önemli bir futbolcu avrupa maçlarında çok iyiydi. Ama sezon başında bizi üzdü. Ben onu sınavlar yaklaşınca ders çalışan öğrenciye benzetiyorum. Burak ya da başka bir oyuncu için bana teklif gelmedi. Ama hocamız son kararı verir. Gitmek isteyen oyuncuyu tutmayız. Aynı Arda gibi. Arda bize gelebilir ama şu an için hem Arda hem de A.Madrid'in planları var. Ama Arda gelirse G.Saray'a gelir. Başka bir takıma gitmez. Tüm transferlerimiz kampa kadar yetişir."

Robben'i seneye alabiliriz

Robben ile ilgili hiç bir temasımız olmadı..Üzgünüm ama. Bende bunları gazetelerden okudum. Robben için istenen rakam bizim bütçemizin üzerinde. Bunu karşılayamayız. Ben Drogba'yı geçen sene alamamıştım bu sene aldım. Belki Robben'i de bu sene alamadık seneye alabiliriz.

Alper Potuk

Alper Potuk iyi bir oyuncu. Bizim için bir yabancı oyuncunun yerini doldurmaktı. Bu olmadı. Bir kıza on kişi talip olur bir kişi alır. Masada da sınırlı imkanımız var zorlayarak sıkıntıya giremeyiz. O bölgeyi dolduracağız. Olmadı Melo ile dolduracağız Melo, Alper'den daha iyi bir ve daha deneyimli bir oyuncu.

Yeni Liste 

Ünal Aysal
Özkan Olcay
Ümit Özdemir
Dursun Özbek
Şükrü Ergün
Sedat Doğan
Emir Sarıgül
Adnan Nas
Mete İkiz
Mehmet Cibara
Akagündüz Özdemir

Yedek liste

Ahmet Yüce Ocaklı
Necati Demirkol
Mehmet Karlı
Mehmet İpekdokuyan
Ebru Köksal

MİLLİYET
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız