Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

13 Şubat 2012 Pazartesi

Sigorta primleri başkasına ait SSK sicil numarasına yatmış olanların durumu hk.

19.03.1967 doğumluyum. Sigorta başlangıç tarihim 01.10.1986. Sigorta sicilde karışıklık olmuş; primim başkasının üzerine 1995'ten 2000'e kadar yatmış. Bunu nasıl düzeltebiliriz ve ne zaman emekli olabilirim?


CEVAP:

Primleriniz başka SSK sicil numarasına yatmışsa, bağlı olduğunuz SGK il veya merkez müdürlüğüne bir dilekçe ile müracaat etmeniz gerekmektedir. SSK girişinize göre 25 yıl, 49 yaş ve 5300 prim gün şartlarına tabisiniz. Prim gününüzü tamamlayarak 19.03.2016 tarihinde emekli olabilirsiniz.

ALİ ŞERBETÇİ - TAKVİM
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız