Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

14 Mart 2012 Çarşamba

%40 engelli raporum var ne şekilde emekli olabilirim?

Engelli olarak 2018'de emeklisiniz

Soru: Sadettin Bey, ben 12/11/1980 doğumluyum. 2000 yılında Bağ-Kur'lu oldum ve 2 yıl 7 ay ödedim. Daha sonra SSK'lı oldum ve şu an 3049 günüm mevcut. Ayrıca %40 engelli raporum var. Buna göre ne zaman ve ne şekilde emekli olabilirim? İsmail D.


Cevap: İsmail Bey, toplam prim gününüzü 4080 güne tamamladıktan sonra 18 yıllık sigortalılık sürenizi doldurmayı bekleyeceksiniz. Yani 2018 yılında emeklilik dilekçenizi verebilirsiniz.

Sadettin Orhan - BUGÜN
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız