Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

6 Temmuz 2017 Perşembe

Askerliğimi borçlanmam mümkün mü ayrıca borçlanma ne kadar tutar?

Askerliğinizin 129 gününü borçlanarak emekli olabilirsiniz
Soru: 27 Temmuz 1968 doğumluyum. Sigorta girişim 20 Eylül 1985’de olup 5171 gün prim ödemem var.  Askerliğimi borçlanmam mümkün mü? Bir de borçlanma ne tutar?
Yalçın OVALI
Cevap: Emekli olmak için; 25 yıl sigortalılık süresi, 5300 gün prim ödeme ve 49 yaş şartlarına tabisiniz. Askerlik sürenizin 129 gününü borçlanarak toplam priminizi 5300 güne tamamlamanız şartıyla, 49 yaşınızı dolduracağınız  29 Temmuz 2017’de emekli olabilirsiniz.  129 gün askerlik borçlanması için en az 2.445.84 lira ödemeniz gerekir. 

Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kaynak: Ekrem SARISU - POSTA

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız