Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

14 Nisan 2014 Pazartesi

Rapor ve vergi indirimi alarak emeklilik hk.

Rapor ve vergi indirimi almanız gerek

Soru: 1981 doğumluyum 26 Haziran 1996 kaza geçirdim. Sol kolumdan ortopedik özür oluştu. 14 Mayıs 1998 'de işe başladım.  Halen çalışmaya devam ediyorum. Herhangi bir raporum yok. Rapor içinde başvuru yapmadım. 5605 prim günüm var. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir?  

Hasan ACAR

Cevap: En az yüzde 40 engelli raporu ve vergi indirim hakkı alabilirseniz, Emekli olmak için; 6 Ağustos 2003 tarihi itibariyle, 3 yıldan fazla 6 yıldan az süredir sigortalı olan vergi indirim hakkı almış 3 ncü derece engellere tanınan, 18 yıl sigortalılık süresi ve   4080 gün prim ödeme şartlarına tabi olursunuz.   Ve prim ödemeniz yeterli olduğundan 18 yıllık sigortalılık sürenizi dolduracağınız, 26 Haziran 2016 da emekli olabilirsiniz.

Ekrem SARISU - POSTA

--
SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA

Emeklilik Tarihinizi Hesaplatmak için tıklayın
SGK Hizmet Birleştirme İşlemleri hakkında bilgi için tıklayın
SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvurularınız için tıklayın
Bağ-kur Hizmet ve Prim Borcu Sorunlarınız için tıklayın
Askerlik Borçlanmasıyla Erken Emeklilik Hesabı için tıklayın
Çözemediğiniz Her Türlü SSK ve Bağ-kur Sorunları için 
tıklayın
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız