Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

15 Şubat 2012 Çarşamba

23 yaşında öğrenci olan ve benim sigortamdan yararlanan oğlumun gelir testi başvuru yapması gerekiyor mu?

25 yaşını doldurmayan yükseköğrenimdeki erkek çocuk gelir testi yaptırmayacak

Soru: Sorum yeni sağlık yasasıyla ilgili. Ben sigortalı çalışanım. Oğlum 23 yaşında öğrenci. Benim sigortamdan yararlanıyor. Oğlumun gelir testi başvuru yapması gerekiyor mu?


Sevim GÖKER

Cevap:Yükseköğrenim gören erkek çocukları 25 yaşını doldurana kadar ana veya babalarının üstünden sağlık yardımı alabilirler. Yükseköğrenim gören oğlunuz 25 yaşını doldurana kadar, prim ödemeden sizin sigortanızdan sağlık yardımı alabilir. Gelir testi yaptırmasına gerek bulunmuyor.

Ekrem SARISU - Posta
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız