Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

1 Şubat 2012 Çarşamba

%40 raporla vergi indiriminden faydalananların emeklilik durumu hk

> F. Altay

24.09.1974 doğumluyum. 15.05.1990 tarihli Sigorta girişim ve %40 raporum var. Vergi İndiriminden yararlanıyorum. Şu anda sigortalı çalışmaktayım. Ne zaman emekli olurum?


CEVAP: Engellilerin emekliliğinde 18 yaş uygulaması var. Bunun için 18 yaşınızı doldurduğunuz 20.09.1992 tarihi Sigorta başlangıcınız sayılıyor ve 18 yıl, 3760 günle emekli olabilirsiniz. 18 yılınız dolmuş. 14 ay daha prim öderseniz, 3. dereceden engelli olarak 3.760 günle erken emekli olursunuz.

Lütfi Köksal - Şerif Akcan - Türkiye
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız