Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

27 Temmuz 2011 Çarşamba

SSK'ya emeklilik talebinde bulunacağım hangi evraklarla başvurmam gerekiyor?

SORU:

SSK'ya emeklilik talebinde bulunacağım hangi evraklarla başvurmam gerekiyor?

CEVAP:

SGK merkezlerinden alacağınız Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesini doldurup kimlik fotokopinizle bağlı bulunduğunuz ildeki sigortya müdürlüğününe emeklilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer işten yeni ayrılarak emeklilik başvurusu yapacaksanız Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi de gerekiyor. Bu belgeyi çalıştığınız işyerinin muhasebecisinden isteyiniz. İşten çıkış yaptıktan bir gün sonra emeklilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

İşten ayrılalı bir ay ve daha fazla olmuşsa Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi + Kimlik fotokopisi emeklilik başvurusu yapmanız için yeterlidir. Bu durumda Sigortalı İşten Ayrılış Bildirgesi düzenlenmesine gerek yoktur.

SSK ve Bağ-kur Emeklilik Sorularınızı Yanıtlıyor
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız