Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

9 Mayıs 2012 Çarşamba

Emekli olduğumda ne kadar emekli aylığı alırım?


Emekli aylığını üstünden prim ödenen kazanç tutarı ile prim ödeme gün sayısı belirliyor

Soru: SSK giriş tarihim 1 Ağustos 1980’dir. Emekli olduğum zaman ne kadar emekli aylığı alırım? Aldığım aylık üstünden sigortam yatıyor.(1.300 TL’den)

Engin AYDOĞDU

Cevap: Emekli aylığının tutarı, tüm çalışma döneminde üstünden prim ödenen kazanç tutarı ile prim ödeme gün sayına göre değişir. Verdiğiniz bilginiz bilgilere göre hesap yapmak mümkün değil. Yaklaşık bir rakam vermek gerekirse, ara boşluğunuz yoksa 900, 950 TL civarında aylık alacağınızı tahmin ediyoruz.

Ekrem SARISU - POSTA
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız