Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

25 Eylül 2014 Perşembe

Yargıtay’dan 2 ayrı maaş alınmaz kararı çıktı bu durumda benim bir maaşım kesilecek mi?

Yargıtay’ın bir başka kişi hakkında verdiği kararla aylığınızı kesemezler
Soru: 1993 yılında SSK’dan emekli oldum. Daha sonra 1994 yılında Emekli Sandığına tabi bir işte 16 yıl çalıştım. Emeklilik şartlarını yerine getirip 2010’da oradan da emekli oldum. 2010’dan bugüne dek hem SSK hem de Emekli Sandığına maaş aldım. Ancak 3 gün evvel Yargıtay’ın SGK’ dan 2 ayrı maaş alınmaz kararı çıktı. Bu durumda benim bir maaşım kesilecek mi? Kesilince oradaki hizmetlerin ne olacak?
Yılmaz BALİ
Cevap: Yargıtay’ın vermiş olduğu karar hadisesine münhasır bir karardır. Ne sizi nede sizin gibi çift emekli aylığı alanları bağlamaz. Bize göre Yargıtay’ın verdiği karar yanlış. Yargıtay’ın farklı bir kişi için verdiği kararla aylığınızın kesilmesi gibi bir durum olmaz.
Ekrem SARISU - POSTA
SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMAAli ÖZTÜRK Ekonomist
SGK Sorularınız İçin Yazın:

SSK ve Bağ-kur Emeklilik Hesaplama

En erken nasıl emekli olacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Emeklilik durumunuz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı emeklilikuzman@gmail.com adresine gönderiniz. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız