Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

12 Ekim 2012 Cuma

Yetkili Servislerinde Kış Bakım Günleri Başladı - Kia Türkiye

Kia Yetkili Servislerinde Kış Bakım Günleri Başladı


Kia Türkiye, 15 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında tüm Kia kullanıcılarını, yetkili servislerine davet ediyor.


Kampanya süresince tüm Kia araç sahiplerine, mekanik servis işlemlerinde araç yaşının 4 katına varan yedek parça ve işçilik indiriminin yanısıra 400 TL ve üzerindeki harcamalarında BP’den 75 TL’lik ücretsiz akaryakıt/otogaz fırsatı sunulacak.

Kampanya kapsamında, servise gelen araçlar ücretsiz kışa hazırlık kontrolü hizmetinden ve Garanti Bankası Bonus Kart’a 8 taksit imkanından da faydalanabilecekler.

Kia Türkiye’nin bu çok özel servis kampanyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken 15 Ekim – 24 Kasım 2012 tarihleri arasında Kia’nızı yetkili bir Kia servisine götürmek.

Kia Türkiye, modelleriyle , teknolojisiyle, bayi ağı ve satış anlayışıyla her geçen gün  yukarıya taşıdığı kalite anlayışını, satış sonrası hizmetlerde sunduğu “Family-like care” anlayışıyla birleştirirken, tüm Kia sahiplerine kendi ailesinden biri gibi ayrıcalıklı, nazik ve güvenilir bir hizmet sunarak,  satışta olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de fark yaratıyor.

Etiketler: kia, kia kış kampanyası, 2012, Bakım, otogaz, Türkiye, Kampanya, güvenilir, yedek parça, Garanti Bankası,

MİLLİYET
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız