Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

27 Ağustos 2017 Pazar

Eşim 1 Nisan 2007’de tarım Bağ-Kura giriş yaptı şu ana kadar prim ödedik ne zaman emekli olabilir?


Eşiniz ya primi 9000 güne dolduracak ya da yaşı 60’şa
Soru: 12 Aralık 1973 doğumlu eşim, 1 Nisan 2007’de tarım Bağ-Kura giriş yaptı. Şu ana kadar prim ödedik. Ne zaman emekli olabilir?
Yakup OKÇU
Cevap: Eşiniz ara vermeden prim ödemesine devam ederse primini 25 tam yıla(9000 güne) tamamlayacağı 1 Nisan 2032 de emekli olabilir. Ayrıca prim ödemesini 1 Nisan 2022’ye kadar devam ettirerek primini 15 tam yıla(5400 güne) tamamlaması şartıyla, 60 yaşını dolduracağı 12 Aralık 2033’de emekli olabilir.


Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kaynak: Ekrem SARISU - POSTA

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız