Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

26 Ağustos 2017 Cumartesi

Emeklilik benim için hayal mi?

Benim için emeklilik hayal mi?

Soru: 16 Nisan 1977 doğumluyum, 2000 yılında işyeri açmıştım ama prim yatırdığımı hatırlamıyorum. Ama usulsüzlük ile ilgili muhasebecinin dediğine göre ceza ödemiştim. Bir şirkette sigortalı olarak ilk defa 2006’da ise başladım ve 10 ay kadar sigortam yattı. Sonrasında kendi işyerinden 2010 da 4-5 ay yatırabildim. Emeklilik benim için hayal mi?
Orkun PARLAK
Cevap: Emeklilik sizin için hayal değil. Çünkü toplam prim ödemenizi 4500 güne tamamlamanız şartıyla, 60 yaşınızı dolduracağınız 16 Nisan 2037’de emekli olabilirsiniz.


Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kaynak: Ekrem SARISU - POSTA

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız