Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

13 Ekim 2016 Perşembe

Erken emeklilik yollarından nasıl yararlanabilirim?


Ağustos 2018’de emekli olmanız mümkün
Soru: 4 Ağustos 1965 doğumluyum. Bağ-Kur giriş tarihim 9 Ağustos 1993 olup halen esnaf olarak çalışmaya devam ediyorum. Ne zaman emekli olabilirim? Erken emeklilik yollarından nasıl yararlanabilirim?
HOSCAN
Cevap: Sadece askerlik sürenizi borçlanarak emeklilik tarihinizi bir sene öne çekebilirsiniz. Askerlik sürenizin tamamını boşanmanıza da gerek yok. Askerliğinizin dokuz ayını borçlanmanız halinde emekli olmak için: 25 tam yıl(9000 gün) prim ödeme ve 53 yaş şartlarına tabi olursunuz. Ara vermeden prim ödemenizi 9 Kasım 2017 tarihine kadar devam ettirerek toplam priminize 9000 güne tamamlamanız şartıyla, 53 yaşınızı dolduracağınız 4 Ağustos 2018 tarihinde emekli olabilirsiniz.
Ekrem SARISU - POSTA


Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız