Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

27 Ocak 2011 Perşembe

Yeni Bağ-kur affı çıktığında aylık primlerimi ödemeden yalnızca eski Bağ-kur borcumu taksitlendirebilir miyim?

SORU:


3 yıllık  Bağ-kur borcum var mevcut olan primlerimi ödemeden yalnız eski Bağ-kur borcumu taksitlendirebilir miyim? Bilgilendirirseniz sevinirim.


Mehlika H.CEVAP:

Yeni Bağ-kur affı diğer bir ifadeyle borç yapılandırması çıktığında 31 Aralık 2010 öncesine ait borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz. 


Ancak Bağ-kur'lu olmanızı gerektirecek faaliyetiniz ( vergi, meslek odası, esnaf sicil, şirket ortaklığı ) devam ediyorsa borç  taksitleri ile birlikte cari ay primlerinizi de ödemeniz gerekir.
Ali ÖZTÜRK Ekonomist
SSK ve Bağ-kur Emeklilik Sorularınızı Yanıtlıyor
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız