Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

19 Şubat 2018 Pazartesi

Hangi şartlarda ne zaman emekli olabilirim?


Bağ-Kura 9000 gün SSK 7000 gün prim arar
Soru: 12 Şubat 1977 doğumluyum. 8 Ekim 1999- 7 Aralık 2000 arası SSK’ya prim ödedim.  27 Mart 2007’de Bağ-Kurlu oldum. Halen Bağ-Kura devam ediyorum. 2005’de askere gittim. Hangi şartlarda ne zaman emekli olabilirim?
Oğuz YILMAZ
Cevap: Priminizi 9000 güne tamamlamanız şartıyla, 60 yaşınızı dolduracağınız 12 Şubat 2037’de Bağ-Kurdan emekli olabilirsiniz.  Ayrıca son 1260 gün primi sigortalı bir işte çalışarak SSK’ya ödemek şartıyla, prim ödemenizi 8 Temmuz 2025’e kadar devam ettirerek toplam priminizi 7000 güne tamamlamanız halinde, 60 yaşınızı dolduracağınız tarihte SSK’dan emekli olabilirsiniz.

Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kaynak: Ekrem SARISU - POSTA

AŞAĞIDAKİ KONU BAŞLIKLARI İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız