Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

15 Şubat 2018 Perşembe

Emeklilik için askerliğinizin 5 ayını borçlanıp 55 yaşı doldurmalısınız

Askerliğinizin 5 ayını borçlanıp 55 yaşı doldurmalısınız
Soru: 2 Nisan 1970 doğumluyum. 19 Nisan 1996 yılı memuriyet başlangıcı 1993 yılında askere gittim. 1995 Ocak ayında terhis oldum. 19 Ay Askerlik hizmetim var.  Ne zaman  emekli olurum?
Hayri KOKTEKİN
Cevap: Askerliğinizin 5 ayını borçlanmanız halinde, emekli olmak için; 25 tam yıl fiili hizmet süresi, 55 yaş şartlarına tabi olursunuz. 15 Aralık 2020’ye kadar görevinize devam ederek, toplam hizmet sürenizi 25 tam yıla tamamlamanız şartıyla,  55 yaşınızı dolduracağınız 2 Nisan 2025’de emekli olabilirsiniz.

Emeklilik ve çalışma hayatı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Kaynak: Ekrem SARISU - POSTA

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız