Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 

25 Haziran 2014 Çarşamba

65 yaş aylıkları için Torba yasada hangi düzenleme var?

Yersiz ödenen 65 yaş aylığı borçları siliniyor

Soru: Bir yakıma bağlana 65 aylığını iptal ettiler ödenen aylıkları geri istiyorlar. Ancak ödeme gücü yok. Acaba af kanunda bu borçları da taksitlendiriyor mu? Bilgilendirirseniz çok seviniriz.

BÜNYAMİN

Cevap: Yersiz ödenen 65 yaş aylıkları için Torba yasada düzenleme var. 2022 sayılı yasaya eklenen bir geçici madde ile, Torba kanunun yürürlüğe gireceği tarihe kadar yersiz ödenen ve geri alınması gereken 65 yaş aylıkları ile, bunlardan doğan ceza ve faizler silinecek. İlgililer hakkında herhangi bir adli, idari ve icrai takibat yapılmayacak. Yakınız rahat olsun. Torba kanunun Resmi Gazetede yayımlanmasını beklesin. Yasa çıktığında borcu silinecek.

Ekrem SARISU - POSTA

--
SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMAAli ÖZTÜRK Ekonomist
SGK Sorularınız İçin Yazın:

SSK ve Bağ-kur Emeklilik Hesaplama

En erken nasıl emekli olacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Emeklilik durumunuz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı emeklilikuzman@gmail.com adresine gönderiniz. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. İletişim İçin Yazın: emeklilikuzman@gmail.com

ÜCRETSİZ ABONE OLUN

Yeni SSK ve Bağ-kur Gelişmelerinden Anında Haberdar Olmak İstiyorsanız Aşağıdan E-posta Adresinizi Ekleyin

Abone Olduktan Sonra Üyeliğinizi Onaylamayı Unutmayınız